1. گلفروشی آنلاین
 2. مجله گل و گیاه
 3. زود بازده ترین درختان میوه
زودبازده ترین درختان میوه

زود بازده ترین درختان میوه

بدون دیدگاه
 • درختان میوه زودبازده درختانی هستند که در عرض چند سال پس از کاشت شروع به میوه دادن می کنند. این امر آنها را برای باغداران و باغبانان خانگی که به دنبال برداشت سریع میوه های تازه هستند، محبوب می کند. در اینجا برخی از زودبازده ترین درختان میوه وجود دارد:

  • توت : درختان توت به سرعت رشد می کنند و می توانند در عرض یک سال میوه بدهند. آنها را می توان در انواع آب و هواها کاشت و میوه های آنها را می توان تازه خورد، خشک کرد یا آب میوه گرفت.

   زودبازده ترین درختان میوه

   انجیر : درختان انجیر نیز به سرعت رشد می کنند و می توانند در عرض دو تا سه سال میوه بدهند. آنها را می توان در آب و هوای گرم رشد داد و میوه های آنها را می توان تازه خورد، خشک کرد یا کنسرو کرد.
   زودبازده ترین درختان میوه
  • هلو : درختان هلو در عرض سه تا چهار سال میوه می دهند. آنها را می توان در انواع آب و هواها کاشت و میوه های آنها را می توان تازه خورد، کنسرو کرد یا به پای پخته تبدیل کرد.

  زودبازده ترین درختان میوه-هلو

   

  • گیلاس : درختان گیلاس در عرض سه تا چهار سال میوه می دهند. آنها را می توان در آب و هوای خنک کاشت و میوه های آنها را می توان تازه خورد، کنسرو کرد یا به پای پخته تبدیل کرد
  • زودبازده ترین درختان میوه-
  • آلو : درختان آلو در عرض سه تا چهار سال میوه می دهند. آنها را می توان در انواع آب و هواها کاشت و میوه های آنها را می توان تازه خورد، خشک کرد، کنسرو کرد یا به پای تبدیل کرد.
  • گلابی : درختان گلابی در عرض چهار تا پنج سال میوه می دهند. . آنها را می توان در انواع آب و هواها کاشت و میوه های آنها را می توان تازه خورد، کنسرو کرد یا به پای تبدیل کرد.

  درخت گلابی

  • سیب : درختان سیب در عرض چهار تا پنج سال میوه می دهند. آنها را می توان در انواع آب و هواها کاشت و میوه های آنها را می توان تازه خورد، کنسرو کرد، آب میوه گرفت یا به پای تبدیل کرد.

  هنگام انتخاب درختان میوه زودبازده برای کاشت، مهم است که آب و هوا و نیازهای مراقبتی آنها را در نظر بگیرید. همچنین باید فضایی کافی برای رشد درختان در حین بلوغ آنها فراهم کنید. با کمی برنامه ریزی، می توانید از لذت برداشت میوه های تازه باغ خود در عرض چند سال لذت ببرید.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  0/5 (0 Reviews)

  راهنمای خرید

  سفارش از طریق تلفن و واتس آپ 09113818646 مهندس همتی :
  موقعیت گلخانه :استان گیلان
  ارسال شهرستان اتوبوسی و به انبار ترمینال مقصد خواهد بود ( باربری )

  ارسال به سراسر ایران

  خرید حضوری:
  آدرس نهالستان: گیلان - پره سر - رو به روی ایستگاه تحقیقات جنگل و مرتع

  خدمات ما

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این فیلد را پر کنید
  این فیلد را پر کنید
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

  فهرست